У Києві 1 грудня 2017 року за програмою Національної школи суддів України спільно з Центром комерційного права та Вищим господарським судом України з метою підвищення рівня кваліфікації суддів господарських судів, які розглядають справи про банкрутство, проведено семінар на тему: «Реформа законодавства про банкрутство: формування належної судової практики». Метою заходу було обговорення проблемних питань, які виникають у ході розгляду справ про банкрутство, з точки зору закону та практики.
Від Господарського суду Херсонської області до заходу долучився Голова Господарського суду Херсонської області Павло Пригуза.
Вітальними словами семінар відкрили Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, заступник Голови Верховного Суду Богдан Львов, начальник відділу спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді Національної школи суддів України Олександр Гашицький та директор Центру комерційного права Андрій Волков.
Основними доповідачами виступили директор Центру комерційного права Андрій Волков, головний експерт із правознавства Центру комерційного права Юрій Попов та судді третьої судової палати ВГСУ, яка спеціалізується на розгляді спорів про банкрутство та пов'язаних з банкрутством, Володимир Поліщук та Олександр Удовиченко.
Судді ВГСУ, зокрема, зосередили увагу присутніх на практичних аспектах і проблемних питаннях застосування законодавства про банкрутство, які виникають на стадії порушення провадження у справі про банкрутство, та у зв’язку з реалізацією майна боржника і заміщення активів у процедурі банкрутства. Директор Департаменту Міністерства юстиції України Юрій Моісеєв та головний консультант секретаріату комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Ігор Бондур у своих виступах звернули увагу на законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства.
У ході семінару судді, проаналізувавши приклади з власної практики та обмінявшись досвідом, зійшлися на думці, що обговорення важливих питань сприятиме правильному формуванню єдиної судової практики з розгляду справ про банкрутство.
За підсумками навчання судді господарських судів, які взяли в ньому участь, отримали сертифікати Національної школи суддів України.